Seminář PARTNERSKÝ ŽIVOT

V Pelhřimově 6.10. od 10 - 17h
V Plzni 21.10. od 10 - 17h

  • Jak zvládat hádky, rozčílení nebo mrzutosti ve vztahu?

  • Jak zvládnout nevěru a krachující vztah?

  • Co je potřeba pro šťastný doživotní vztah?

  • Jak komunikovat - to co cítím, bez toho aniž bychom ubližovali?

  • Jak nastolit skvělou komunikaci mezi partnery?

Co říkají účastníci?

Seminář mi dal jak správně fungovat v partnerství! Jak komunikovat. Jak pomáhat, když je partner nízko na emocích. Jak se vyvarovat chyb. Seminář se mi líbil.

N.H.

Seminář měl pro mě význam v tom, že já sama se musím o vztah více starat ne pořád žít v zajetých kolejích. Zjistila jsem, že i přes to, že chci komunikovat, ze strany partnery není zájem a já to vzdávám. Určitě byl pro mě dnešek přínosem, ale pokud nedokážu nic změnit, budu pokračovat v dalších seminářích.

T.O.

Budu pracovat na společných cílech a uvědomila jsem si, že cíl se může plnit i X let. Není to hned, nebo zítra, chtěla bych vše hned!!! Teď už ne, neznamená to, že když to není hned, tak to nejde- ale jde !

M.M.

Často kladené otázky

Na co se ptáte nejčastěji?

Nemám partnera/partnerku, je pro mě seminář vhodný?

Určitě ano! Během semináře se dozvíte, co jsou nejčastější důvody rozpadu vztahu. Jak budovat šťastný vztah, který vydrží. Jak mít toho "pravého". Stává se docela často, že právě svobodní si po tomto semináři někoho našli. Nemusíte se tedy stydět a určitě přijďte. Dostanete jistě mnoho odpovědí na otázky typu "proč". Základní informace pro budování partnerských vztahů můžete totiž použít i v přátelství, v práci...

Stačí, když přijde jen jeden z nás?

Vždy je lepší, pokud tam jste oba. Každý z Vás do toho vztahu něco přináší, proto je vždy lepší, abyste si to vyslechli oba. Vždyť jistě je Vám známá fráze: "Na vztah jsou dva." Můžete pak na tom společně pracovat a zlepšit každý za sebe, co můžete. Po semináři se budete chtít bavit o tom, co jste se dozvěděli a byla by škoda, kdybyste to nemohli probrat a věřte mi, že některé věci je lepší slyšet od někoho jiného než přilítnout domů a říct:"Hele víš, že neděláš...." to je akorát začátek pěkné hádky a to jistě nechcete. Každý si vezme své, proto stojí za to, abyste přišli oba. Pokud, ale jeden z Vás nemůže, nemějte to jako výmluvu a určitě přijďte sami. Můžete začít u sebe a to je vždy na začátek to nejlepší. A co Vám můžu slíbit, že zažijete i spoustu legrace a osobních příkladů a situací z mého soukromého života.